شرکت خدمات بیمه ای امید مشاور
Menu
ابراز رضایت نمایندگان مجلس از جلسه با مدیران شرکتهای بیمه

ارسال شده در تاریخ : مهر ۱۹, ۱۳۹۷ | ۴۸۶ مشاهدهنسخه چاپی


نماینده مجلس شورای اسلامی، نتیجه جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران صنعت بیمه را مطلوب دانست و از مصوباتی درباره موضوعات مطرح شده در این نشست به نفع صنعت بیمه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، دکتر شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود،روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی، با حضور در بیمه ایران استان کرمانشاه و دیدار با  مدیرکل و کارکنان ستاد بیمه ایران استان، ضمن بیان مطلب فوق ، در جریان روند کامل عملکرد بیمه ایران و صنعت بیمه استان قرار گرفت.

    در این نشست،  مدیرکل بیمه ایران هم گزارشی جامع در تمامی حوزه های صنعت بیمه ارائه و آسیب ها و چالش های پیش روی صنعت بیمه در استان را تشریح کرد.

    جمال یوسفی، همچنین با ابراز تاسف از پوشش بیمه ای بسیار ضعیف منازل مسکونی بویژه در مناطق زلزله زده و بطور خاص در شهرستان ثلاث باباجانی، اظهار امیدواری کرد که با پیگیریها و نشست هایی که آقای نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران صنعت بیمه و وزارت امور اقتصادی و دارایی دارد، ضمن نهادینه کردن فرهنگ بیمه، برنامه ای موثر و قابل قبول در این راستا ارائه و اجرایی شود.

    وی اضافه کرد: پس از زلزله اخیر و پس لرزه های به وجود آمده کارشناسان بیمه ایران مجددا به منطقه اعزام شدند و با هماهنگی و موافقت خسارت دیدگان و بیمه گزاران عزیز ظرف یک هفته آینده کلیه خسارت های منطقه بویژه شهرستان ثلاث باباجانی و جوانرود پرداخت خواهد شد.

لینک تلگرام واحد روابط عمومی
www.t.me/omid_moshaver_admin

انتهای پیام/ب